20. jul 2010. |
0
Pomoćnik ministra za rad i socijalnu politiku Zoran Milošević izjavio da će izmenama Zakona o penzijsko-invalidskom osiguranju najviše biti pogođeni pripadnici vojske i policije, a ne žene, kako se u javnosti pominje.
1. maj 2009. |
0
Radnici Kombinata aluminijuma u Podgorici do 15. maja mogu da odluče da li će uzeti otpremnine koje im nudi Vlada Crne Gore, saopšteno sinoć, posle sastanka predstavnika Vlade i sindikata.
16. mart 2009. |
0
Privredna saradnja u regionu ključ je izlaska iz krize s kojom se sve zemlje suočavaju, zaključili su crnogorski i srpski privrednici na poslovnom forumu CEFTA, prepreke i mogućnosti, koji je održan juče u crnogorskom letovališstu Miločer.
18. mart 2008. |
0
Cene na malo u Beogradu su u decembru 2007. povećane za 10,7 odsto u odnosu na isti mesec 2006. a troškovi života su za isti period povećani za 12, 4 odsto.
29. jul 2010.