Nijedna televizija se nije prijavila za prenos Skupštine
16. mart 2011. | 14:51
Izvor: Beta
Sekretar Skupštine Srbije Veljko Odalović rekao je danas da se nijedna televizija nije prijavila na tender za prenose skupštinskih sednica.
Odalović je rekao da je parlament direktorima i urednicima televizija sa nacionalnom frekvencijom već uputio javni poziv na sastanak.
Prema njegovim rečima, taj sastanak bi trebalo da bude održan sledeće nedelje.
Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije istekao je u ponedeljak, 14. marta.
Skupštinskim budžetom je predviđeno 80 miliona dinara za televizijske prenose sednice.



ŠTAMPA

15:11 | 
Komentari (0)
Unesite tekst komentara: