Vorlik: 700.000 dolara za obnovu bolnice Dragiša Mišović
14. jul 2010. | 13:25
Izvor: Tanjug
Ambasadorka SAD u Srbiji Meri Vorlik uručila danas bolnici Dragiša Mišović aparat za merenje srčanog ritma i poručila da će SAD u rekonstrukciju te bolnice investirati više od 700.000 dolara.
"Planiranim donacijama dajemo podršku ne samo lekarima i pacijentima bolnice, već celom sistemu zdravstvene zaštite u Srbiji, čiji smo i mi korisnici", rekla je Meri Vorlik i dodala da je pomoć bolnicama ili školama najbolji način da se uzvrati zajednici u kojoj se živi.

1,61%
-0,30%
ŠTAMPA
14:09 | 
Komentari (0)
Unesite tekst komentara: